Elena Ora vazhdon pushimet në Turqi, duket seksi në pozën me bikini

Prishtinë | 12 Sht 2019 | 12:40 | Nga Ekonomia Online

Elena Ora tani e ka zgjedhur Turqinë për t’i vazhduar pushimet.

Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, këtë verë ka zgjedhur që pushimet t’i kaloj në disa vende të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Destinacioni i radhës për të ka qenë Turqia dhe nga atje sigurisht se nuk kanë pasur se si të mungojnë fotot.

Në një prej tyre Elena duket seksi në bikini e shtrirë derisa po merr rreze dielli.

“Turqia”, ka shkruar ajo pranë postimit në të cilin shfaqet po ashtu me shumë stil.

Të ngjashme