Elita Rudi si çokollatë gjatë pushimeve në Maldive

Prishtinë | 17 Jan 2018 | 19:00 | Nga

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko po shijojnë disa ditë pushime në Maldive. Në “parajsë” çifti se po kënaqen edhe në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Përveç argëtimit, çifti duket se po përfitojnë nga koha e mirë duke marrë edhe rreze dielli. Elita duket më e “fiksuara” për të marrë ngjyrë gjatë këtyre pushimeve.

Ajo ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet me robdëshambër ngjyrë çokollatë. Ajo ka marrë aq shumë ngjyrë sa vështirë së njihet se është Elita.

Ndoshta edhe efektet e fotos, e bëjnë të duket e tillë, por gjithsesi Elita do të kthehet në Kosovë si një çokollatë…

View this post on Instagram

🌺

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

View this post on Instagram

My zhuga❤

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

View this post on Instagram

🌴Salty but sweet🌴

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

View this post on Instagram

Winter days..🏝

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

https://www.instagram.com/p/Bd5C-nDnQoL/?hl=en&taken-by=gjikotheflyboy

https://www.instagram.com/p/Bd7Z545HpU0/?hl=en&taken-by=gjikotheflyboy

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme