Elita turpëron publikisht Gjikon. Ja çfarë i thotë

Prishtinë | 20 Dhj 2018 | 19:15 | Nga Ekonomia Online

Shumë shpejt do bëhen prindër për herë të parë dhe kjo ka shtuar edhe më shumë popullaritetin reperot Gjiko dhe moderatores Elita Rudi, pasi janë një nga çiftet më të përfolur të showbiz-it.

Ata janë mjaft aktiv në profilet e tyre në Instagram, ku publikojnë foto e video të ndryshme. Pak më parë, Gjiko ka pozuar para aparatit dhe ka hedhur një foto të tijën, që e ka shoqëruar me diçiturën: “Zemra e gjen rrugët e vet”.

Në mes të shumë komenteve ka spikatur ai i gruas së tij, Elita Rudit, e cila i ka thënë reperit që t’i lëjë fotot dhe të marri bukë për shtëpi.

“Mos merr poza fort por shko më ble bukëëën! Edhe limona, se i kam ngrënë të gjitha dhe gjej një makinë që bën akull rrugës. Të dua bebe” , i ka shkruar Elita me shaka të shoqit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme