Elvana dhe Tayna në bikini të njëjtë, cila më “bombë”

Prishtinë | 23 Sht 2020 | 15:56 | Nga Ekonomia Online

Elvana dhe Tayna janë shfaqur në veshje të njëjtë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçantë të veshjes.

Ajo madje shpenzon shuma jo të vogla të parave për rrobat, duke mos i lënë anash edhe bikinet e shtrenjta.

Elvana Gjata ka zgjedhur që së fundmi të ndajë disa foto me bikini ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Duke u hedhur, e qeshur dhe me kapelen sportive në kokë, këngëtarja ka pozuar përballë diellit me pamjen mjaft natyrale.

Këto foto kanë sjellë një sërë komplimentash nga ndjekësit dhe miqtë e Elvanës, të cilët kanë komentuar edhe format fizike mjaft tërheqëse të saj.

Bikinit që ka veshur kushtojnë 708 euro dhe të njëjtat shihet ti ketë veshur edhe reperja e njohur shqiptare Tayna.

Reperja e njohur publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim provokuese, pasi duket sikur nuk ka veshur të brendshme, por bikinit lart i ka Channel si të Elvanës

Të dyja janë shumë të dashura për publikun.

Të ngjashme