Elvana Gjata vjen me fotografi të “nxehta” nga fotosesion i ri

Prishtinë | 13 Jan 2021 | 16:45 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare e cila tashmë po ngjitet shkallëve të suksesit ndërkombëtar, Elvana Gjata veç po zbukurohet.

Fotografit e fundit e dëshmon këtë më shumë se çdo fjalë tjetër, ajo shfaqet tejet tërheqëse.

Ajo ka ndarë me ndjeksit e saj një set fotografik në të cilën ajo dukej tejet joshëse dhe shumë e bukur.

Artistja u paraqit e veshur në një fustan të zi dhe një kapel ruse të firmës Chanel, ndersa me fustan të Valdrin Sahitit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme