Emily pozon edhe në vaskë!

Prishtinë | 17 Nën 2017 | 15:09 | Nga

Fama e saj është gjithnjë e në rritje prej momentin kur pozoi topless në klipin e Blurred Lines të Robin Thickes në vitin 2013.

Dhe Emily Ratajkowski vijon të tregojë format e saj seksi edhe me linjën e më të re të veshjeve intime, “Inamorata”

26-vjeçarja nuk e ka aspak problem që të pozojë thuajse nudo, e të nxjerrë në pah edhe pjesët e saj më provokuese.
Pozat më të fundit të Emily vijnë nga vaksa ku jep imazhin e një femre që sapo ka përfunduar dushin, e fotot e saj padyshim që nuk mund të bien në sy.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme