Emily Ratajkowski “ngre” temperaturat në Mikonos

Mikonos | 29 Qer 2018 | 09:13 | Nga

U bë e famshme falë videoklipit të këngës “Blurred Lines” në vitin 2013 dhe që atëherë ajo na ka mahnitur me format e saj.

Të njëjtën gjë po bën edhe këto ditë, të cilat po i kalon në Mikonos të Greqisë.

Me bikini portokalli, modelja, e cila ka luajtur role edhe në filmat “Gone Girl” dhe “We Are Your Friends”, shijoi ujrat greke.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme