Emily Ratajkowski vë në fokus linjat e përkryera teksa pozon në bikini

Prishtinë | 26 Maj 2020 | 08:56 | Nga Ekonomia Online

Emily Ratajkowski tregon edhe një herë përse konsiderohet si një nga femrat më seksi në glob.

Emily Ratajkowski është një emër i njohur për botën e shoubizit, modelja e cila ka qëndruar aktive në rrjete sociale për gjatë kohës së pandemisë ka lëshuar foton e radhës.

Bukuroshja ruse në imazhin e ndarë vë në fokus edhe një herë asetet e saj trupore teksa pozon në bikini, foto kjo që brenda pak ore ka arritur të marrë rreth një milion pëlqime.

Emily përveç modelizmit ka marrë rol edhe në disa projekte filmike si “We are your friend”, “Gone girl” dhe “Lying and stelaing”./ln

View this post on Instagram

Adventurin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Të ngjashme