Emina Çunmulaj në pritje të fëmijës së tretë

Prishtinë | 12 Pri 2021 | 09:02 | Nga Ekonomia Online

Ish-modelja e njohur shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, është shtatzënë me fëmijën e tretë të cilin e ka me bashkëshortin, Sam Nazarian.

36-vjeçarja e famshme e bëri publik lajmin e lumtur me postimin e një fotografie në Instagram, ku ajo shfaqet në një jahtë përkrahë 2 vajzave të saj, Ella dhe Mia, me ç’rast e zbulon barkun tashmë të fryrë dhe gjininë e foshnjës së tretë, që është djalë.

“Një djalë i vogël është rrugës dhe të gjithë ne po ndihemi jashtëzakonisht të lumtur”, shkuhej në mesazhin përcjellës të fotografisë.

https://www.instagram.com/p/CNh_xbcnClZ/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme