Emina Çunmulaj tregon krejt procesin e lindjes

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 12:39 | Nga

Modelja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj, ka publikuar foto “drithëruese” nga momentet e lindjes së fëmijës së saj.

Modelja që vepron në Amerikë ka publikuar në rrjetet sociale disa prej fotove të saj në momentin kur u bë nënë.

Dihet që është një moment i dhimbshëm dhe këtë e tregojnë edhe pamjet e mëposhtme, por nuk mund të mohojmë as lumturinë e gëzimin që një femër përjeton në ato çaste.

Bukuroshja ka falënderuar motrën dhe bashkëshortin që e kanë shoqëruar gjatë sjelljes në jetë të vajzës së saj.

Fotot janë publikuar në kuadër të Ditës së Nënës.

View this post on Instagram

Happy Mothers Day to all the Moms 💐 I wanted to share a little of the most incredible experience of my life " giving birth to my daughter Ella Faria" Going from an amazing excitement to labor pains , to excruciating labor pains , to getting the epidural 😊( when my sister put make up on me and my husband was playing music and I was singing ) Ahhh epidural how much I loved you at that moment 😂 , so thankful for my supporting and loving husband by my side , my sister 💗 @pepi_cunmulaj don't know what I would do without you , and welcoming Ella into this world ❤️ Ella , Thank you for choosing me to be your mom , I love you more then anything in this world and I will never stop counting my blessings and you are the biggest blessing of them all #happymothersday

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Image may contain: 1 person

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme