Emina Cunmulaj uron bashkëshortin për datëlindje

Prishtinë | 22 Kor 2019 | 18:04 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj së fundmi përmes rrjeteve sociale ka vendosur të urojë bashkëshortin për datëlindje. Cunmulaj këtë e ka bërë përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 319 mijë ndjekës.

“Dashuria ime, urime ditëlindja. Numri 44 të rri shumë bukur. Sa me fat që jam që të kam ty që të qesh me ty gati për çdo ditë, të ndihem gjithmonë e sigurt të qaj në krahët e tu dhe të ndihem e mbrojtur në krahët e tu dhe e bekuar me dashurinë tënde. Dua ta jetojë jetën gjithmonë kështu”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotografisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme