Emma Stone e ka ndryshuar emrin e saj të vërtetë

Prishtinë | 10 Nën 2018 | 11:46 | Nga Ekonomia Online

Jo të gjithë e dinë se emri i vërtet i aktores së mirënjohur, Emma Stone është Emily.

Ajo që nga klasa e dytë kishte vendosur ta quanin Emma, arsyeja ishte këngëtarja e saj e preferuar e grupit Spice Girls, Baby Spice, emri i vërtet i të cilës është Emma Lee Bunton.

Aktorja Stone ka theksuar se ka ndjekur vazhdimisht koncertet e grupit Spice dhe do të shkojë edhe në turneun e tyre të rikthimit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme