Enca e nis mëngjesin me fotografi provokuese

Prishtinë | 23 Jan 2021 | 12:39 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është thuajse çdo ditë aktive në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet profresionale.

Jo të pakta janë edhe rastet kur Enca publikon për fansat ndonjë fotografi provokuese, duke u bërë kështu një personazh mjaft i diskutuar mediatik.

Një gjë të tillë ajo e ka bërë në imazhet e fundit të publikuara në InstaStory, ku me tu zgjuar në mëngjes, ka marrë disa poza provokuese.

Ajo ka pozuar vetëm me reçipeta, duke vënë në pak gjoksin atraktiv me çka ka ngacmuar imagjinatën e fansave të saj.

Enca përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Kënga e fundit që ajo solli ishte gjatë verës së vitit të kaluar, ku publikoi bashkëpunimin “Break down” me reperin Don Xhon.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme