Enca rrezikon – kjo është aventura esktreme që ndërmorri

Prishtinë | 18 Shk 2019 | 19:41 | Nga Ekonomia Online

Për që është një këngëtare që guxon në paraqitje e stil, e kemi ditur.

Por guximi i Enca Haxhiut, po shkuaka më tepër se ka!

Këngëtarja qenka e apasionuar pas sporteve ekstreme dhe këtë e dëshmojnë fotografitë nga qielli që ajo ka publikuar në Instagram.

Enca është fotografuar duke bërë paraglide dhe madje kjo s’është hera e parë.

Këngëtarja e ka provuar këtë sport ekstrem – i cili radhitet në mesin e sporteve me vdekshmërinë më të lartë – për të katërtën herë me radhë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme