Enca vazhdon të sjellë imazhe provokuese në Instagram duke theksuar të pasmet

Prishtinë | 10 Gus 2020 | 21:17 | Nga Ekonomia Online

Artistja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo vetëm në Instagram numëron 2.3 milionë ndjekës, ndërsa shpesh publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Kësaj radhe, 24 vjeçarja ka sjell një imazh provokues duke vënë në fokus të pasmet atraktive.

Ajo ka pozuar me bikini të zeza e me stil flokësh të veçantë, teksa mori vëmendje të madhe me dukjen e tillë.

“Edhe i dashuri juaj e di që Enca e bën më së miri”, është mbishkrimi që krijuesja e hitit “A po të pëlqen” ia ka vënë fotos.

Ndërkaq komentet dhe reagimet e llojllojshme nuk munguan krahas kësaj fotografie provokuese.

Ndryshe, “Break Down” mbetet projekti i fundit i lansuar nga Enca në bashkëpunim me Don Xhonin që tanimë ka kaluar shifrën e katër milionë klikimeve. 

Të ngjashme