Eneda kritikon fituesen e RTSh-së, jemi lodhur me këngë vajtuese

Prishtinë | 25 Dhj 2016 | 00:36 | Nga

Shpallja e Linda Halimit si fituese e festivalit të 55-të të RTSH-së nuk është pritur aspak mirë nga Eneda Tarifa.

Në fakt, kjo e fundit ka marrë “hak” ndaj lindës, pasi vjet këngëtarja Halimi e pranoi publikisht se nuk ishte dakord me fitoren e saj.

“Njerëzit janë lodhur nga këngët vajtuese, dramatike, britma! Jetojmë në një kohë kur duam ritëm, meqë na kanë mbytur hallet e jetës dhe duam relaks, kënaqësi, të harrojmë hallet!

capture

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme