Era e uron Norën për ditëlindje

Prishtinë | 25 Mar 2021 | 17:05 | Nga Ekonomia Online

Nora Istrefi sot feston ditëlindjen e 35-të.

Prej urimeve të shumta nga publiku dhe miqtë nuk mungoi edhe ai nga motra Era.

Përmes dy fotografive të publikuara në storien e saj në Instagram, këngëtarja e ka uruar për më të mirat motrën e saj.

“Urime ditëlindja për motrën time engjëll, ti je një bekim në jetën time të dua”, ka shkruar Era në fotografi.

Ndryshe, artistja shqiptare po vazhdon qëndrimin e saj në Londër e cila këto ditë njoftoi se shumë shpejt do lansojë këngën e re.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme