Era Istrefi plot stil, duket shumë e bukur në foton e fundit

Prishtinë | 25 Nën 2020 | 17:27 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është një nga emrat shumë të dashur për publikun.

Ajo njihet për zërin dhe stilin e veçantë dhe ani pse nuk ka sjell qe një kohë të gjatë ndonjë këngë të re , fansat e duan edhe e mbështesin.

Era nuk po publikon shpesh as foto në rrjete sociale ashtu siç bëjnë këngëtaret e tjera mirëpo ndan disa nga imazhet e veçanta.

Këngëtarja së fundmi u shfaq me plot stil.


Të ngjashme