Era në bashkëpunim me Skerdin? – Kjo është e vërteta

Prishtinë | 20 Gus 2018 | 18:32 | Nga

Fotografia që Skerdi ka postuar sot në llogarinë e tij në Instagram, bashkë me Era Istrefin, ka ngjallur dyshime për një duet mes tyre.

Imazhi që postoi artisti i hitit ‘Si Bugatti’, mori mijëra pëlqime por edhe komente që thonin se një bashkëpunim mes tyre po vjen së shpejti.

Edhe më tepër u rritën dyshimet kur Skerdi pyeti mbrëmë fansat nëse donin që kënga e radhës të jetë me një femër.

Por, e vërteta qëndron ndryshe.

Era dhe Skerdi nuk po bëjnë këngë. Të dy janë miq të mirë dhe kanë pozuar pranë njëri-tjetrit gjatë kohës kur ishin bashkë në studion e Redbox Entertainmet, aty ku Era punoi shumë e ku Skerdi menaxhohet, shkruan Prive, transmeton Klan Kosova.

Por, të ardhmes nuk i dihet, mbase do të kemi një ditë një bashkëpunim mes kësaj dyshe që do të ishte shumë interesant.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme