Era publikon foton e motrës duke e lëpirë të dashurin (Foto)

Prishtinë | 21 Gus 2016 | 09:38 | Nga

Era Istrefi tash e disa ditë po qëndron në Londër të Britanisë së Madhe në kuadër të angazhimeve të saj të punëve.
Gjatë kësaj periudhe të qëndrimit në kryeqendrën londineze, Erën e kemi parë në MTV UK dhe përplot intervista për mediumet prestigjioze.

Por krahas angazhimeve profesionale, Era ka gjetur kohë edhe për personin e zemrës, motrën Nitën, e cila ka kohë që është zhvendosur në Angli.

Në një prej fotografive, kjo e fundit shihet me të dashurin në një moment intim gjatë drekës së bashku me Erën dhe menaxherin, Faton Shoshin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme