Ermal Fejzullahu i blen gruas veturë 80 mijë euroshe

Prishtinë | 27 Jan 2020 | 13:36 | Nga Ekonomia Online

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtari jo rrallëherë surprizon bashkëshorten e tij, duke mos munguar edhe dedikimet plot dashuri që bën për të.

Kësaj radhe ai i bëri dhuratë një veyurë të tipit Range Rover, vlera e të cilit kap shifrën e afro 80 mijë eurove.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi të bërë, ndërsa i shkruan ta gëzojë atë.

Ermal dhe Ariana Fejzullahu ka vite që janë martuar dhe tashmë kanë katër fëmije, një djalë dhe tri vajza.

https://gazetablic.com/wp-content/uploads/2020/01/83634710_168661121063109_4514118414761195069_n.mp4?_=1

Të ngjashme