Ermal Fejzullahu poston një foto pranë nënës, emocionon me dedikimin

Prishtinë | 14 Jan 2021 | 11:56 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës.

Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion.

“Me shpirtin tem nanen tem ma t’mirën n’botë”, ka shkruar Ermali.

Ndryshe, këngëtari ka marrë pjesë në një nga emisionet televizive dhe ka publikuar foto, siç shihet aty është edhe nëna e tij.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme