Ermali: Para 7 vitesh u martova me këtë gocën

Prishtinë | 11 Sht 2017 | 16:05 | Nga

Ermal Mamaqi është një nga figurat më të njohura të ekranit. Ka arritur të fitojë zemrat e publikut me anë të sensit të humorit që e karakterizon, por kur vjen puna te femra që dashuron Ermali bëhet më romantik se kurrë.

Kujtojmë që moderatori është i martuar me Amarda Toskën dhe së bashku kanë një djalë.

Me anë të një postimi në “Instagram”, ka vendosur të rikujtojë këtë datë të rëndësishme për të dy: “Si 7 vite më parë u martova me këtë gocën, Amarda të dua si ditën e parë”.

Me siguri që Ami është emocionuar tejmase nga këto fjalë. Ata janë një nga dyshet më simpatike të ekranit por dhe në botën e showbizit shqiptar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme