A është i kënaqur Ilir Berani me Gilin?

Prishtinë | 22 Gus 2016 | 08:42 | Nga

anë dashuruar e bërë bashkë që në rini të hershme. I bashkoj shkolla, pasioni për muzikë, dashuria…
Çifti Ilir Berani e Gili, i kanë dhënë shumë muzikës zbavitëse në vend, e kanë ngritur cilësinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Iliri është burrë krenar, dashuria e tij ndaj Gilit është e madhe dhe e dukshme. Ata kudo shihen së bashku dhe Ilir rezervon këngët më të bukura për të shoqen.

Sigurisht që ai është i kënaqur që e ka në krah një këngëtare që nuk shuhet, një grua të bukur dhe që publiku e do fortë.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme