A është kjo nëna më seksi në botë (Foto)

Prishtinë | 12 Gus 2016 | 21:55 | Nga

Milionerja 35 vjeçare, kompania e së cilës festoi ditëlindjen e katërt të këtij viti, ka zbuluar se ekipi i mirë, një mënyrë jetese e shëndetshme dhe një burrë adhurues janë arsyet që ajo duket kaq bukur.

Ajo tregon trupin e saj në një fushatë të re bukurie, Jessica ka tha:

“Si një grua biznesi mua më pëlqen një sfidë e mirë. Kjo është një punë që bëhet nga pasioni dhe unë vetëm jam duke u përpjekur për të bërë pjesën time të vogël, në të bërit botën një vend më të mirë.

“Unë gjithashtu nuk kam frikë ta pranoj kur e kam gabim. E rrethoj veten me njerëz që janë shumë më të zgjuar se unë dhe unë bëj shumë pyetje! “.

Ja si duket ajo tani:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme