Është paksa e pafytyrë, por “e ndjekin” 12.3 milionë njerëz

Prishtinë | 27 Qer 2019 | 00:59 | Nga Ekonomia Online

Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë. Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12.3 milionë njerëz në Instagram.

Bukuroshja zeshkane realizon rregullisht fotografi marramendëse, të cilat i publikon në llogarinë e saj në rrjetin social.

Fotografitë e modeles po pëlqehen shumë, teksa ajo po reklamon trupin e saj mahnitës, e në veçanti të pasmet dhe gjoksin.

Ana Cheri është njëra prej modeleve të pasanikut Dan Bilzeriani.

View this post on Instagram

Where we goin? @fashionnova #NovaBabe

A post shared by AnaCherí (@anacheri) on

Të ngjashme