Eva, shkëlqen në bikine gjatë pushimeve në Meksikë

Prishtinë | 19 Tet 2021 | 20:41 | Nga Ekonomia Online

46 vjeçarja, Eva Longoria nga “Desperate Housewives” ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa po i shijon pushimet në Meksikë

Veterania e Hollywoodit, Eva Longoria ka arritur që të jetë në top formë pavarësisht se është njëra prej aktoreve më të zëna dhe producentë që tani po e rrit edhe një djalë.

46 vjeçarja dhe veterania e “Desperate Housewives” ka treguar përsëri që ajo di të ruajë asetet e saj derisa ka modeluar në bikine të kaltra derisa është në pushime në Cabo San Lucas të Meksikës.

Producentja e Devious Maids, është parë duke shëtitur në plazhin me rërë të bardhë derisa luanë me fëmijën e vetëm të saj, Santiago Enrique Baston që ka vetëm dy vjet.

Të ngjashme