“Faleminderit që më bëre nënë” Urimi i Gigit për Zayn!

Prishtinë | 13 Jan 2021 | 11:50 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari i njohur Zayn, sot feston ditëlindjen e tij të 28-të, e kush më mirë se partnerja e tij Gigi mund t’i uronte ditëlindjen.

Ajo ka publikuar në Instagram 2 foto. Në njërën prej tyre shfaqet përkrah Zayn me sy mbyllur dhe në tjetrën një ilustrim i këngëtarit me vajzën e tyre në krahë.

“Skuadra pa gjumë! Gëzuar ditëlindjen babi ynë Zaddy. Je shumë i veçantë. Të dua prej shumë kohësh, faleminderit që më bërë nënë me vajzën më të mirë. Të uroj më të mirat çdo ditë”, ka shkruar Gigi përkrah fotove.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme