Fansat kërkojnë që pas ndarjes Liam Payne të lidhet me Rita Orën

Prishtinë | 02 Kor 2018 | 15:11 | Nga

Liam Payne dhe Cheryl e kanë konfirmuar ndarjen e tyre pas më shumë se dy vitesh së bashku.

Përmes njoftimeve në rrjetet sociale, dy këngëtarët e konfirmuan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Këngëtari anglez dhe këngëtarja shqiptare kanë bashkëpunuar në duetin “For You”, këngën kryesore të “Fifty Shades Freed”.

Madje që në kohën kur Rita dhe Liam performuan në ceremoninë e BRIT Awards nisën thashetheme për një aferë mes tyre, ndërsa tani ata po kërkojnë që këngëtarë të bëhen çift.

Pas ndarjes nga Cheryl, fansat kërkojnë nga Liam Payne që të lidhet me Rita Orën

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme