Fansi i del në krah Morenës pasi shakatë me “lokacion” nuk po ndalojnë, ajo ka këtë reagim

Prishtinë | 27 Shk 2020 | 15:36 | Nga Ekonomia Online

Morena Tarakut nuk po i ndahen komentet me ‘lokacionin’ e shumëpërmendur, në secilin postim që bën.

Që kur u publikua audio ku Morena Taraku dëgjohej duke kërkuar lokacionin e një personi për t’i sqaruar disa hesape me të, i gjithë interneti ‘zien’ me komente e batuta për këtë shprehje të saj.

Tani ndjekësit po ia përmendin edhe nëpër komente pranë postimeve ku modelja shfaqet joshëse.

Mirëpo duket se ajo e ka marrë me shumë sportivitet dhe po u kthen përgjigje ndjekësve në Instagram.

Duke pasur parasysh se dominojnë komentet negative, dikush prej komentuesve e ka mbrojtur Morenën dhe këtu nuk ka munguar reagimi i saj duke i thënë “Mos fol ma se veq e prish”.

Të ngjashme