Fatmir Hysenbelliu shpenzoi 50 mijë euro për një natë në Prishtinë

Prishtinë | 17 Dhj 2017 | 15:06 | Nga

Ai është kthyer në një emër mjaft të lakuar në lajmet e showbiz.

Jeta e tij luksoze, pushimet nëpër vende të ndryshme të botës dhe romancat me fera të njohura janë ato për të cilat përflitet më shpesh. Biznesmeni Fatmir Hysenbelliu pasi u kthye nga Miami, e ka kaluar mbrëmjen e kaluar në Prishtinë.

Ai ka kaluar një natë për tu mbajtur mend gjatë mes miqsh ku edhe ka shpenzuar plot 50 mijë euro. Ata kanë blerë dhjetëra shishe të shtrenjta shampanje . Me natës së mbushur me alkool dhe femra, Oni nuk ka hezituar të shfaqet edhe krah një femre të cilën e prekte vazhdimisht tek këmbët, shkruan Gazeta Metro.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme