Fejohen Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger

Prishtinë | 14 Jan 2019 | 13:06 | Nga Ekonomia Online

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger vetëm sapo janë fejuar.

Chris këtë e konfirmoi sot në një postim në Instagram.

Pratt, 39 vjeçar dhe Katherine Schëarzenegger, 29 vjeçare do të martohen së shpejti.

Aktori publikoi një fotografi me të fejuarën e tij duke shkruar: “E ëmbla Katherine, jam i lumtur që më the PO.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme