Fejohen Sarah dhe Wells

WEST HOLLYWOOD, CA - SEPTEMBER 15: Sarah Hyland (L) and Wells Adams arrive to the 2018 Entertainment Weekly Pre-Emmy Party at Sunset Tower Hotel on September 15, 2018 in West Hollywood, California. (Photo by Gabriel Olsen/Getty Images)
Prishtinë | 17 Kor 2019 | 09:22 | Nga Ekonomia Online

Sarah Hyland dhe Wells Adams, janë fejuar.

Aktorja 28 vjeçare dhe artisti 35 vjeçar, zbuluan lajmin përmes rrjetit social Instagram.

Sarah postoi disa fotografi ndërkaq Wells momentin e propozimit.

Sarah dhe Wells janë në lidhje që nga shtatori i vitit 2017.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme