Fejohet aktorja Teuta Krasniqi

Prishtinë | 22 Nën 2022 | 16:30 | Nga Ekonomia Online

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi është mjaft e njohur me rolin e saj si Republika në serialin vendor “Çka ka shpija”.

Teuta së fundmi përmes një postimi në Instagram ka ndarë një moment tejet të rëndësishëm të jetës së saj.

Ajo dhe partneri i saj prej vitesh, Agon Kajolli kanë bërë hapin e radhës në lidhjen e tyre.

Në një ishull ekzotik ai i propozoi asaj për martesë dhe ajo tha “Po”.

Të ngjashme