Fejohet çifti i famshëm

Prishtinë | 15 Sht 2019 | 13:35 | Nga Ekonomia Online

Jesse McCartney dhe Katie Peterson janë fejuar.

32 vjeçari dhe e dashura e tij u fejuan në hotelin Beverly Wilshire të premten në Beverly Hills, raporton Us Weekly, transmeton Klan Kosova.

Raportohet se çifti ishte duke ngrënë në restorant bashkë me disa njerëz. Kur Petereson hyri në dhomë, McCartney u ul në gjunjë dhe i propozoi.

Jesse McCartney dhe Katie Peterson janë në lidhje që nga viti 2012.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme