Fero ndan fotografinë e ëmbël me të bijën

Prishtinë | 21 Qer 2021 | 14:35 | Nga Ekonomia Online

Reperi vazhdimisht po e shijon jetën e tij si prind.

Dhe, Feronit Shabani i njohur si Fero në estradë po ndan momente të bukura me vajzën e tij.

Sapo e ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa Nina e vogël shihet duke i fjetur në krahë.

Ai nuk ka shkruar asgjë në përshkrimin e fotografisë vetëm se e ka postuar në Instagram teksa mori komente të shumta pozitive nga fansat.

Ndryshe, rep-artisti bashkë me modelen, Arbenita Ismajli janë bërë prindër për herë të parë.

Të ngjashme