Fifi në lidhje me Fationin e “Për’puthen”, a është kjo arsyeja e largimit të tij?

Prishtinë | 23 Jan 2021 | 15:59 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja, Fifi është përfolur mjaftë shumë kohëve të fundit për një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Fatjonin.

Në një emision televiziv, këngëtarja e ka përmendur emrin e Fation Kuqarit, duke thënë se është në lidhje me të, por nuk dihet ende se në cfarë konteksti e ka thënë këtë.

Kujtojmë se Fifi së shpejti do të sjell këngen e saj të re dhe që Fatjoni do të jetë në videoklipin.

Fationi, u largua nga emisioni pasi ndodhi një konflikt mes tij dhe konkurrentit të ri, Erisit. Pasi ai u deklarua se në profilin e tij në Instagram, se për shkak të intrigave dhe mashtrimeve nga konkurrentet e tjerë, ai nuk mund të qëndroje më aty.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2021/01/video-1611413612.mp4

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme