Fifi në spital “pa ndjenja”, Fation Kuqari publikon foton që po shqetëson fansat

Prishtinë | 02 Shk 2021 | 11:24 | Nga Ekonomia Online

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Fation Kuqari ka publikuar së fundmi në Instagram një foto që ka shqetësuar të gjithë fansat e Fifit.

Ai ka postuar një foto, në të cilën Fifi shihet e shtruar në spital teksa është pa ndjenja, të paktën kështu duket nga imazhi. Këngëtarja shihet e rrethuar nga disa aparatura që i matin të rrahurat e zemrës dhe qëndron me sytë e mbyllur në krevatin e spitalit.

Fationi nuk ka dhënë asnjë detaj se çfarë ka ndodhur me këngëtaren, ndaj kjo ka shtuar akoma më shumë shqetësimin tek fansat e saj.

Mirëpo, e gjithë kjo dyshohet se mund të jetë skenë e ndonjë projekti të tyre të përbashkët muzikor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme