Fifi po vjen në duet me Bllekin, publikon disa sekuenca të këngës

Prishtinë | 20 Sht 2020 | 10:18 | Nga Ekonomia Online

Fifi ka bashkuar forcat me Bllekin për këngën e re.

Një emër që numëron disa bashkëpunime me artistë është edhe Fifi, e cila ka zgjedhur që edhe këngën e re ta sjell duet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bashkëpunuar me Bllekin për projektin e ri, titulli i të cilit është “Mbidozë”, por ende nuk kanë dhënë një datë të publikimit.

Në rrjete sociale, Fifi ka postuar një video, në të cilën sjell disa sekuenca të asaj kënge dhe shkruan “@bllekibllekk #mbidozë “.

https://www.instagram.com/fifi.official.fr/?utm_source=ig_embed
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme