Fjalët emocionuese të Getinjos pasi u bë xhaxha

Prishtinë | 18 Dhj 2018 | 17:38 | Nga Ekonomia Online

Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër.

Data 18 dhjetor do të mbetet gjithmonë në kujtesën e reperit Mozzik dhe të dashurës së tij Loredana Zefit, shkruan lajmi.net.

Kjo e fundit sot ( e martë) solli në jetë vajzën të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana.

Ishte Mozzik, ai i cili i ka njoftuar ndjekësit për lajmin e gëzueshëm ndërsa e ka përshkruar emocionin.

”Emri më i bukur në botë BABË !Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë !Mirë se erdhe në jetë Hana ime e vogël !Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë,i përlotur duke puthur gruan time të dashur sot po i uroj lindjen e parë,e fëmijën e parë ! Do ju dua sa të kem jetë”, ishin fjalët e tij pranë fotos së parë të foshnjës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme