Postim morbid i Fjolla Morinës: Pse o Zot e more Lezen e jo Isën

Prishtinë | 26 Mar 2020 | 18:30 | Nga Ekonomia Online

Fjolla Morina shpesh publikon fotografi pro Albin Kurtit dhe Lëvindjes Vetvendosje, simpatinë për të cilën nuk e ka fshehur asnjëherë, transmeton Gazeta Metro.

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, në të cilin dje pasi që u votua mocioni i mosbesimit, ajo e sulmoi lidertin e LDK’së, Isa Mustafën.

“Pse o Zot e more Lezën e nuk e more Isën?!”, ka shkruar Fjolla duke mos lënë të kuptohet mirë a është shaka apo e menduar me të vertetë nga këngëtarja.

Të ngjashme