Flaka Krelani befason me transformimin e bërë në dukje

Prishtinë | 19 Pri 2021 | 16:09 | Nga Ekonomia Online

Ajo prej disa muajsh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe duket se ka ndërruar tërësisht stilin e jetesës.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Flaka Krelani, e cila së fundmi ka bërë një ndryshim drastik edhe në pamje.

Krijuesja e hitit “Zjam” ka prerë thuajse tërësisht flokët dhe ka sjell një stil të veçantë.

Me flokë të shkurtra e me veshje të gjerë, Krelani duket se i është përshtatur mjaft mirë jetesës në Amerikë.

Për ‘look’-un e ri, Flaka ka marrë komplimente të ndryshme nga miqtë e fansat që mban në rrjete sociale.

Megjithëse shquhet për guximin dhe eksperimentimin me flokë, 31 vjeçarja asnjëherë nuk është shfaqur e tillë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme