Flaka Krelani publikon këngën e re “Garden”

Prishtinë | 10 Dhj 2018 | 13:23 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar sot këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Garden”, tekstin dhe melodinë e së cilës e ka shkruar vetë këngëtarja, transmeton Koha.net. Ndërsa, producenti i këngës është XHODB (“Xhimi on de beat”).

Këngën “Garden”, Krelani e ka publikuar në version audio dhe premton se së shpejti do ta sjell edhe videoklipin dhe shumë projekte të tjera të reja.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme