Flitet se Ben Affleck do t’i propozojë martesë Jennifer Lopez në ditëlindjen e saj

Prishtinë | 22 Qer 2021 | 16:03 | Nga Ekonomia Online

Lidhja mes Ben Affleck dhe Jennifer Lopez është duke u bërë edhe më serioze.

Kështu të paktën po duket sipas raportive, derisa ka të reja nga jeta e tyre personale, shkruan Mirror.

Tashmë po aludohet se aktori po pretendon që t’i propozojë këngëtares martesë gjatë muajit tjetër.

Ai ka zgjedhur po ashtu një datë të veçantë, në po të njëjtën kur ajo do të mbushë 52 vjeç.

“Ben po pretendon të ketë një lidhje më të gjatë, andaj po mendon që t’i propozojë”, është shprehur një burim afër aktori.

Sidoqoftë kësaj, dyshja tashmë janë duke jetuar së bashku në një rezidencë në Los Angeles.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme