“The Four” zgjedh finalistët

Prishtinë | 29 Kor 2018 | 17:00 | Nga

Beteja të forta dhe të paharrueshme u zhvilluan gjatë natës së mbrëmshme nga konkurrentët e kompeticionit The Four.

Në finale shkuan artistët e rinjë Whitney Regin, James Graham, Sharaya J dhe Leah Lena, transmeton Klan Kosova.

Veçantia tjetër e mbrëmjes ishte performanca e këngëtares Zhavia e cila ishte konkurrente në edicionin e parë të këtij festivali.

Finalja e The FOUR, pritet të mbahet të enjten e ardhshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme