Futbollisti shqiptar nuk i ndahet Nicole Scherzingerit (Foto)

Prishtinë | 12 Kor 2017 | 16:37 | Nga

Me siguri të gjithë e mbani mend historinë e dashurisë së Nicole Scherzinger me futbollistin shqiptar Pajtim Kasami.

Dyshja u panë shpeshherë bashkë dhe janë komentuar shumë, por edhe pse dukeshin çifti perfekt, lidhja e tyre nuk zgjati shumë.

Pas një jave Nicole dhe Pajtimi i ndanë rrugët, por jo përgjithmonë.

Dyshja vazhdojnë ta ndjekin njëri tjetrin në Instagram dhe madje i bëjnë “like” çdo postimi.

Kjo tregon se ata kanë mbetur vërtet shumë miq të mirë…

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme