Gashi – i ftuari special në turneun e reperit të njohur në botë

Prishtinë | 16 Pri 2019 | 14:14 | Nga Ekonomia Online

Sukseset për Gashin nuk kanë të ndalur.

Reperi ka njoftuar se do të jetë i ftuari special i reperit të njohur në botë, Blackbear.

Gashi publikoi datat e koncerteve dhe vendet ku do të performojë bashkë me artistin.

Nëse nuk e dini, ditë më parë reperi me prejardhje shqiptare dha një sinjal se mund të vijë një bashkëpunim mes tij, Cardi B dhe DJ Snake.

View this post on Instagram

See You There!!!!! ??

A post shared by GASHi (@gashi) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme