Genc Prelvukaj dhe Granit Ismajli vijnë me këngën e re “Maskë”

Prishtinë | 11 Pri 2021 | 10:58 | Nga Ekonomia Online

Artisti i mirënjohur i skenës shqiptare, Genc Prelvukaj, ka prezantuar projektin e radhës.

“Maskë” mban titullin kënga e re, për të cilën ka bashkuar forcat me këngëtarin nga Gjilani, Granit Ismajli.

Projekti është pjesë e albumit “Gentivs II” dhe njëherësh i teti me radhë.

Kënga është punuar në studion muzikore të Prelvukajt, “Black Fish Entertainment”.

Siç tashmë shquhet për stilin muzikor, Genci në çdo projekt të ri ka trajtuar një temë të veçantë e mjaft domethënëse.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme