Genc Prelvukaj tregon çfarë do të bënte nëse Liverpool shpallet kampion

Prishtinë | 24 Tet 2018 | 17:02 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur, Genc Prelvukaj është njëri nga adhuruesit më të mëdhenj të futbollit e posaçërisht ekipit të Liverpool.

Meqë është aktiv në rrjetet më të frekuentuara sociale ai së fundmi ka pranuar disa pyetje nga fansat, shkruan lajmi.net.

I pyetur nëse Liverpool do bëhej kampion, a do i bënte këngë? Genci befason me përgjigjen teksa thotë se do të festonte shumë por nuk do të bënte ndonjë këngë.

Ndryshe, “Harrove”, është projekti i fundit i lansuar nga Genci dhe këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi me të cilën thuhet se janë në një lidhje të mundshme.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme