Genta Ismaili për mediat turke: Turqia si Xhehnet

Prishtinë | 09 Nën 2019 | 17:29 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Genta Ismaili ka vizituar Stambollin këto ditë dhe mediat turke kanë treguar arsyen e vizitës së këngëtares.

Mediat turke kanë shkruar se këngëtarja kosovare ka darkuar me një këngëtar turk ne Stamboll dhe aty ata janë dakorduar për një duet.

Genta po ashtu ka dhënë edhe disa intervista për mediat atje ku ka thënë se i pëlqen Stambolli dhe Turqia shumë.

“Turqia si xhehnet”, citohet te këtë thënë Genta për mediat turke, shkruan Gazeta Express.

Ndryshe, këngëtarja ka realizuar edhe disa intervista për mediat televizive por nuk e ka bere te ditur se me cilin këngëtarë do të bëjë duet.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme